Ajándék spanyol nyelvkönyvek a Segura cégtől

2020-09-22

Nagy meglepetés érte a spanyol fakultáció diákjait, megérkeztek a régen várt nyelvkönyvek, kiemelt támogatónk, a Segura csoport nagylelkű ajándékai.

A végzős évfolyam tanulói ebben a tanévben már a modern, minden igényt kielégítő Nuevo Sueña sorozatból készülhetnek az érettségire és a nyelvvizsgára. A Segura csoport számára kiemelten fontos a társadalmi szerepvállalás, a tehetséges fiatalok támogatása, a spanyol nyelv és kultúra népszerűsítése – ennek jegyében már 2016 óta segíti minden lehetséges eszközzel a Verseghys diákok spanyol nyelvi képzését. Legutóbbi akciójuk keretében tovább bővült a könyvtár spanyol nyelvi részlege, és azok a tanulók, akik emelt óraszámban tanulják a nyelvet, értékes könyvcsomagot kaptak. A korszerű, szép kivitelű spanyol könyvekből valóban élvezet lesz tanulni!

Simon Nóra, dr. Valyon Eszter
szaktanárok