Országos Középiskolai Versenyen elért eredményeink:

Korábbi tanévek OKTV eredményei

2019/2020-as tanév

Ebben a táblázatban azok a tanulók szerepelnek, akik az első fordulóban elérték a továbbküldési ponthatárokat.

Tantárgy

Továbbított dolgozat
név

Évfolyam
osztály

Felkészítő tanár

2. fordulóba
behívott

Döntős

Helyezés

Angol nyelv
I. kategória

Kiss Csaba Tibor

12.b

Dr. Timár Krisztina

 

 

Süle Napsugár Anna

11.c

Dr. Kondrai Lászlóné

 

 

 

Tóth Péter Ádám

11.a

Simon Nóra Judit

 

 

 

Biológia
I. kategória

Csizmadia Panna Rita

11.a

Tóth Tibor

 

 

 

Nagy Zsombor

11.a

Tóth Tibr

 

 

 

Varga Eszter

11.d

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Biológia
II. kategória

Bányi Kristóf

12.a

Borosné Szlávik Mária

26.

Bíber Veronika

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Burka Tibor

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Erdélyi Gyula

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Gyuricskó István

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Papp Zsigmond

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Filozófia

Gyalai Liza

12.a

Kaló András

 

 

Fizika
I. kategória

Fonyi Máté Sándor

11.b

Veres Dénes

6.

Németh Kristóf

11.b

Veres Dénes

 

 

Fizika
II. kategória

Baráth László

12.b

Lapu Béla

12.

Biró Ferenc

12.b

Lapu Béla

 

 

Dénes Gergő

12.d

Lapu Béla

 

 

 

Francia nyelv
I. kategória

Csibrány Bence

12.a

Dr. Valyon Eszter

 

 

 

Gyuricskó István

12.a

Dr. Valyon Eszter

 

 

Nagy Eszter

12.b

Dr. Valyon Eszter

 

 

 

Szűcs Klára

12.a

Dr. Valyon Eszter

 

 

Informatika
I. kategória

Biró Ferenc

12.b

Tekse Marianna

47.

Csontos Kinga Napsugár

11.a

Balázs Ildikó

 

 

 

Farády Simon Hunor

12.b

Tekse Marianna

 

 

Informatika
II. kategória

Baráth László

12.b

Tekse Marianna

29.

Tornyi Csaba

11.b

Tekse Marianna

40.

Kémia
I. kategória

Boha Dániel

10.a

Balázs Zsuzsanna

 

 

Kémia
II. kategória

Gyuricskó István

12.a

Kiss Béla

 

 

Latin nyelv

Czifra Botond

10.b

Dr. Valyon Eszter

11.

Magyar irodalom

Kóródi Petra

12.c

Baráth Márta

4.

Magyar nyelv

Bakos Boglárka

12.c

Baráth Márta

 

 

Nagy Zita

12.d

Vargáné Török Krisztina

27.

Tóth Emese

12.c

Baráth Márta

 

 

Matematika
III. kategória

Biró Ádám Márk

11.b

Lapu Béla

 

 

 

Tornyi Csaba

11.b

Lapu Béla

 

 

 

Német nyelv
I. kategória

Bagi Zsófia

11.c

Gazdag Helga

 

 

 

Hegmann György

11.c

Gazdag Helga

 

 

 

Kota Abigél

11.c

Gazdag Helga

 

 

Sebestyén Virág

11.c

Gazdag Helga

 

 

 

Sepetykó Viktor

11.a

Kaid Éva

20.

Spanyol nyelv
I. kategória

Báti Evelin

11.d

Dr. Valyon Eszter

32.

Herkó Koppány

11.a

Dr. Valyon Eszter

 

 

 

Mayer Domonkos Benedek

11.d

Dr. Valyon Eszter

 

 

 

Szűcs Klára

12.a

Dr. Valyon Eszter

 

 

Vizuális kultúra
I. kategória

Forgács Kata

12.b

Tóth Lajos

 

 

Történelem

Kiss Csaba Tibor

12.b

Tarjányi István

 

 

Kota Johanna

12.c

Baráth Márta

18.

Kürthy Dóra

11.a

Tarjányi István

 

 

Ollé László

12.d

Szabó Jusztina

 

 

 

Sajó Zalán

11.d

Pókász Levente

 

 

 

Korábbi tanévek OKTV eredményei